✅ დაიწყო საზაფხულო სკოლა გურიის, სამეგრელოს და აჭარის სტუდენტებისთვის, რომელიც ჩვენ მონაწილეებს საინტერესო აქტივობებს და გამოცდილებას სთავაზობს.
✅ საზაფხულო სკოლის მონაწილე სტუდენტები ექვსი დღის განმავლობაში ინტენსიურ კურსებს გაივლიან და კვალიფიციური ტრენერების დახმარებით, გაიუმჯობესებენ კომუნიკაციისა და საპროექტო განაცხადის შევსების უნარ-ჩვევებს.
👉 სკოლაში ჩატარდება საგანმანათლებლო და გასართობი აქტივობები.
🔴 ხოლო, ბანაკის დასრულების შემდგომ, ახალგაზრდებს შესაძლებლობა ექნებათ მონაწილეობა მიიღონ საგრანტო კონკურსში და მოიპოვონ დაფინანსება რეგიონალური ინიციატივების განხორციელებისათვის. ამ პროექტის მიზანია რეგიონში პერსპექტიული პროფესიების პოპულარიზება.
🇪🇺🇬🇪 პროექტი დაფინანსებულია ევროკავშირის მიერ და ახორციელებს ინოვაციებისა და ცვლილებების ინსტიტუტი საქართველოს ფერმერთა ასოციაციასთან, დემოკრატიის ინსტიტუტთან და „ათინათთან“ პარტნორობით.

✅ Summer school for students of Guria, Samegrelo and Adjara has started, which offers interesting activities and experiences to our participants.
✅ The students participating in the summer school will undergo intensive courses for six days and with the help of qualified trainers, they will improve their communication and project application filling skills.
👉 Educational and entertainment activities will be held in the school.
🔴 And after the end of the camp, young people will have the opportunity to participate in the grant competition and obtain funding for the implementation of regional initiatives. The aim of this project is to promote promising professions in the region.