ეთო ახალაძე ივნისი 1, 2022
8 ივნისს ინოვაციებისა და ცვლილებების ინსტიტუტი პარტნიორ ორგანიზაციებთან ერთად მართავს დასაქმების ფორუმს.
ღონისძიების მიზანია ახალგაზრდების
დასაქმების ხელშეწყობა და სექტორთა შორის თანამშრომლობის მნიშვნელობის გააზრება დასაქმების შესაძლებლობების გაზრდისათვის საქართველოს რეგიონებში.
ფორუმის მონაწილეები იქნებიან ევროკავშირის წარმომადგენლობა საქართველოში, სამუშაოს მაძიებლები და დამსაქმებლები გურიის რეგიონიდან, დასაქმების ხელშეწყობის სახელმწიფო სააგენტოს წარმომადგენლები, საზოგადოებრივი ორგანიზაციები, ადგილობრივი თვითმმართველობა, პროფესიული სასწავლებლები და აკადემიური წრეები, ადგილობრივი ბიზნეს სუბიექტები, ბიზნესსაკონსულტაციო კომპანიები და სხვა დაინტერესებული პირები.
ფორუმი ჩატარდება ოზურგეთში, თუმცა ლანჩხუთიდან და ჩოხატაურიდან დასწრების მსურველთათვის (სამუშაოს მაძიებელთათვის) ვუზრუნველვყოფთ ტრანსპორტს. (ასევე დასწრების მსურველებს დავეხმარებით წინასწარ სივის მომზადებაში) ~ დაგვირეკეთ 598 777 044 ან შეავსეთ ფორმა და ჩვენ დაგიკავშირდებით.
ღონისძიება ტარდება ევროკავშირის დაფინანსებით და მისი ორგანიზატორები არიან პროექტები „ უნარები დასაქმებისა და თანამშრომლობისთვის – პერსპექტივები საქართველოს რეგიონებისთვის/SECTORs“, „ცოდნისა და უნარების განვითარების ქსელებისა და პლატფორმების გაძლიერება / LINKs“ და „ისწავლე დასაქმებისათვის/LEARN“

On June 8, The Institute for Change and Innovation together with partner organizations will hold an employment forum.
The purpose of the event is to promote the employment of young people and to understand the importance of cooperation between sectors to increase employment opportunities in the regions of Georgia. The participants of the forum will be the representation of the European Union in Georgia, job seekers and employers from the Guria region, representatives of the state agency for the promotion of employment, public organizations, local self-government, vocational schools and academic circles, local Business entities, business consulting companies and other interested parties.
The forum will be held in Ozurgeti, however, we will provide transportation for those who wish to attend (job seekers) from Lanchkhuti and Chokhatauri. (Also, we will help those who wish to attend to prepare a list in advance) ~ Call us at 598 777 044 or fill out the form and we will contact you.
The event is funded by the European Union and its organizers are the projects “Skills for employment and Cooperation – Tailoring Opportunities for Regions of Georgia (SECTORs)”, “Learn, Exercise, Achieve, Receive, Network for Employment! (LEARN for Employment!)”