პროექტის სახელი: GREEN – გლობალური მდგრადობისა და გარემოს დაცვის გაძლიერების ხელშეწყობა
ადგილობრივი ბიზნესისა და დარგობრივი ასოციაციების მიერ მდგრადი პრაქტიკის გამოყენების ხელშეწყობა დასავლეთ საქართველოში;
მცირე ბიზნესის წარმომადგენლებისა და ფერმერების მიერ მდგრადი პრაქტიკის გამოყენების ხელშეწყობა დასავლეთ საქართველოში;
დასავლეთ საქართველოს მოსახლეობის, სტუდენტების, მომხმარებლებისა და აქტიური პროფესიონალების ჩართულობის ხელშეწყობა მდგრადი ეკონომიკური განვითარებისათვის.
პროექტის ადგილმდებარეობა:
პროექტი საქართველოს სამ სამიზნე რეგიონში: გურიაში, აჭარასა და სამეგრელოში განხორციელდება.
განმახორციელებელი გუნდი:
პროექტი დაფინანსებულია ევროკავშირის მიერ და ახორციელებს ინოვაციებისა და ცვლილებების ინსტიტუტი დემოკრატიის ინსტიტუტთან და ასოციაცია “ათინათთან” პარტნიორობით.

Name of the Project: GREEN – Global Resilience and Environmental Empowerment Nurturing
More sustainable practices applied and promoted by local businesses and sectoral associations in West Georgia;
More sustainable practices applied by smallholders and farmers in West Georgia;
Strengthened engagement for sustainability from students, consumers, and active professionals in the west Georgian population.
Geographical coverage: Guria, Adjara Autonomous republic of Georgia and Samegrelo-upper Svaneti Region (with the focus to Samegrelo).
Project team:
The project funded by the European Union is implemented by the Institute for Change and Innovation in partnership with the Institute of Democracy and the Association “Atinati”